אם אתה גר בישראל, אולי תרצה לדעת כיצד לבטל את חסימת שירותי האינטרנט ברחבי העולם. באמצעות שירות VPN ישראלי, אתה יכול לעקוף כל צנזורה מקומית המוטלת על ידי ספקיות האינטרנט והממשלה; גישה לשירותים חסומים בעבודה וגם גישה לאתרים זרים מוגבלים גיאוגרפיים.

על ידי שימוש ב- VPN ישראלים יכולים להסתעף בפרטיות מלאה. הם יכולים גם למנוע מהספק שירותי האינטרנט שלהם, ממשלתם, ספקי שירותי אינטרנט חמים ברשת Wi-Fi, מעסיקים וממשלתם לפקח על הרגלים ותקשורת מקוונים שלהם. זוהי הדרך הזולה והדרך הטובה ביותר להשיג פרטיות וחופש באופן מקוון, אז בואו נראה מהו שירות ה- VPN הטוב ביותר בישראל.

מהם שירותי ה- VPN הטובים ביותר בישראל?

להלן תוכלו להסתכל על האפשרויות הטובות ביותר, שנבחרו על ידי המומחים שלנו. לקבלת מידע נוסף על כל VPN, גלול מטה לסיכומים המעמיקים שלנו.

ExpressVPN

– שירות ה- VPN הטוב ביותר בישראל. יש לו שרתים מהירים, תכונות פרטיות מתקדמות, מבטל חסימת כמעט הכל, שרתי VPN ישראליים.

VPN של CyberGhost

– VPN קל לשימוש עבור ישראל. יש לו אפליקציות נהדרות לפלטפורמות פופולריות, תכונות אבטחה חזקות, והיא נהדרת לסטרימינג.

כריש גולש

– ה- VPN הזול ביותר בישראל. זה פופולרי בקרב המשתמשים שלו מכיוון שהוא מציע תכונות רבות בעלות נמוכה. יש כתובות IP ישראליות.

גישה פרטית לאינטרנט

– ה- VPN המאובטח ביותר של ישראל. זה הוכיח שהוא לא שומר על יומני, יש לו אפליקציות הניתנות להתאמה אישית מאוד, והוא אידיאלי לסיבוב.

VyprVPN

– שירות VPN ישראלי מקיף נהדר. הוא עבר ביקורת מלאה, מציע יישומים מתוחכמים לפלטפורמות ושרתים פופולריים בתל אביב.

כדי לוודא שהבחירה שלנו הייתה מלאה ב VPNs הטובים ביותר לישראל, דבקנו בקריטריונים מסוימים, ודורשים מכל שירות:

VPNs הטובים ביותר בישראל – ניתוח מעמיק

אנו בוחנים מקרוב את מיטב שירותי ה- VPN של Isreal למטה, אך אם אתה זקוק למידע נוסף על השירותים המפורטים להלן, בדוק את ביקורות VPN המעמיקות שלנו.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לישראל. זהו עדיין אחד ה- VPN המהירים ביותר בשוק, הוא אמין, בעל תכונות אבטחה מעולות כולל שרתי התגנבות ושרתי VPN ישראליים.

מחיר
$ 6.67 – $ 12.95

זמין ב

Windows, macOS, iOS, Android, Linux

ExpressVPN הוא ספק עם שרתים ב 94 מדינות; כולל ישראל. זהו שירות מומלץ ביותר בכדי לספק רמות גבוהות של פרטיות ואבטחה. זה הופך אותו לאידיאלי לביטול החסימה של כל תוכן שנחסם על ידי ממשלת ישראל ולהבטיח ש- ISP שלך כבר לא יכול לעקוב אחר ביקורי האינטרנט שלך ושל מטא נתונים מקוונים.

עם ExpressVPN, אתה מקבל אפליקציות קלות לשימוש לכל הפלטפורמות הכוללות תכונות מאובטחות כמו מתג להרוג והצפנת OpenVPN. זה מבטיח שתוכל לבצע משימות מקוונות רגישות כמו סיקור מבלי לעקוב אחר אי פעם, ומגן על הנתונים שלך בבית וגם ב- WiFi ציבורי. בנוסף, אקספרס מציע צ’אט חי 24 שעות ביממה כדי לעזור לך כשאתה זקוק לו. נכון ש- ExpressVPN עולה קצת יותר מההמלצות האחרות שלנו. עם זאת, אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו: VPN מאובטח עם אפליקציות מתקדמות לכל הפלטפורמות.

אם הסיבה העיקרית שלך להשגת VPN היא לזרם, ExpressVPN הוא אידיאלי מכיוון שהוא מספק גישה לספריות Netflix אזוריות, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, YouTube TV, וכל דבר אחר שתוכלו לחשוב עליו ב -5. התקנים בו זמנית. זהו VPN ברמה עולמית שתוכלו לנסוע לנסוע בישראל באמצעות ערבות ההחזר הכספית שלה למשך 30 יום.

CyberGhost הוא VPN קל לשימוש עבור ישראל. יש לו אפליקציות מעולות לאנדרואיד, iOS, Windows, ו- Mac. זה גם טוב מאוד לסטרימינג ויש לו שרתי VPN ישראליים.

תמחור

2,75 $ – 12,99 $

זמין ב

Windows, macOS, iOS, Android, Linux

VPN של CyberGhost הוא ספק VPN נהדר ברומניה שנחשבנו כמושלמים למתחילים. יש לו אפליקציות פשוטות לכל הפלטפורמות שמגיעות עם כל מאפייני האבטחה והפרטיות החיוניים הדרושים לכם, כולל קידוד חזק של OpenVPN, TCP מעל 443, מתג להרוג ומדיניות חסימת כניסה חזקה. כך שלעולם לא תצטרך לדאוג להקלטת ההתנהגות המקוונת שלך.

מכיוון של- CyberGhost יש אפליקציות לכל הפלטפורמות, תוכלו להתקין אותן כמעט בכל מכשיר, אך זכרו שתוכלו להיות רק 7 חיבורים פעילים בכל פעם. ל- VPN זה שרתים ב -91 מדינות, כולל ישראל ומספר מיקומים במזרח אירופה, מה שהופך אותו למושלם להשגת מהירויות טובות ולביטול חסימת כל תוכן מוגבל בישראל. זה כולל גישה לשירותים המקוונים הפופולריים ביותר כמו BBC iPlayer, Netflix US, hulu ואפילו מאפשר לך להסתובב בבטחה.

CyberGhost הוא VPN זול מאוד בהתחשב ברמת השירות שהוא מספק, במיוחד אם אתה מתחייב לאחת מתקופות המינוי הארוכות יותר. יש לו גם תמיכה בצ’אט חי כדי להעניק לך את העזרה הדרושה לך בכל עת של היום. שירות זה הוא באמת שווה להשוות בין ההמלצות האחרות שלנו תוך שימוש בערבות ההחזר הכספית חסרת התקדים של 45 יום על מנויים במשך חודש.

Surfshark הוא VPN זול לישראל. זוהי אהבת המשתמשים ולא רק בגלל מחירו. הוא מלא בתכונות, שרתים מהירים ושרתי VPN בישראל.

תמחור

1,99 $ – 11,95 $

זמין ב

Windows, macOS, iOS, Android, Linux

Surfshark הוא שירות שמנויים חוזרים אליו שוב ושוב. זהו VPN ללא התחברות עם אפליקציות לכל הפלטפורמות, והוא מאפשר למנויים להתקין את ה- VPN במספר בלתי מוגבל של מכשירים. זה עושה את זה ערך רב לכסף ופירושו ש- VPN זה אידיאלי למשפחות או לאזרחים ישראלים שיש להם מכשירים רבים.

אנו אוהבים להשתמש ב- Surfshark בכל המכשירים שלנו, והאפליקציות מגיעות עם הצפנת OpenVPN חזקה, מתג להרוג, הגנת דליפות DNS והטשטשות. זה הופך אותו למעוגל בצורה טובה במיוחד, במיוחד בהתחשב במחיר הנמוך. Surfshark הוא אידיאלי לסטרימינג, מכיוון שהוא מספק חיבורים במהירות ברקים לשרתים ביותר מ -60 מדינות, כולל כתובות IP בישראל. ו- VPN זה יכול לבטל את החסימה של קטלוגים בינלאומיים יותר של נטפליקס מכל VPN אחר, כמו גם BBC iPlayer, hulu, וכל מה שתוכלו לרצות.

אם אתה רוצה VPN להקלה, Surfshark מוסיף גם פרוקסי SOCKS5. ו- VPN זה מושלם להשגת פרטיות בבית וב- WiFi ציבורי. זהו VPN מעולה שהוא יוצא דופן בכל היבטי השירות שלו, כולל התמיכה המדהימה שלו בצ’אט לחיות 24/7, ושווה לבדוק את השימוש בערבות 30-הכסף להחזר הכסף שלו.

גישה לאינטרנט פרטי היא VPN מאובטח לישראל. הוא הוכיח את מדיניותו ללא כריתת עצים בבית המשפט במספר הזדמנויות. יש לו אפליקציות נהדרות וזה נהדר לביצוע כיוון שהוא מציע העברת יציאות.

תמחור

2,69 $ – 11,95 $

זמין ב

Windows, macOS, iOS, Android, Linux

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) היא ספקית אמריקאית. זהו VPN בעל מוניטין מצוין שלעתים קרובות מרוויח לו המלצות על Reddit. ה- VPN ידוע כמאובטח מאוד בזכות מדיניותו ללא כניסה של בית משפט המוכחת ואפליקציות מתקדמות ארוזות תכונות כמו קידוד OpenVPN חזק. זה הופך אותו לאידיאלי למשתמשים טכניים הזקוקים להתאמה אישית רבה יותר.

ל- Le VPN יש אפליקציות לכל הפלטפורמות שמגיעות עם הגנת דליפות DNS, קידוד OpenVPN, ערפול, העברת נמל, מנהור מפוצל ופרוקסי SOCKS5. בנוסף, ל- VPN זה יש שרתים ב -47 מדינות המציעות מהירויות מהירות במיוחד עבור סטרימינג או סיבוב והוא פועל לביטול חסימת השירותים הפופולריים כמו Netflix US.

PIA הוא VPN נהדר לכל מי שרוצה שליטה גרגרית בכל היבט של ה- VPN ורמות ההצפנה שלו. אתה יכול לבדוק זאת בעצמך כדי להשוות אותה להמלצות אחרות שלנו, תוך שימוש בערבות ההחזר הכספית שלה למשך 30 יום, ואם אתה מוצא את עצמך זקוק לעזרה נדירה, לספק השירות שלך יש תמיכה בצ’אט החי ממש בהישג ידך. .

VyprVPN הוא VPN נהדר בכל רחבי ישראל. הוא נבדק על ידי צד שלישי שהוכיח שהוא מאובטח ואינו שומר על יומנים. יש לו שרתי VPN ישראליים ואפליקציות נהדרות.

תמחור

החל מ-

$ 2.50 – 12.95 $

זמין ב

Windows, macOS, iOS, Android, Linux

VyprVPN היא ספקית שבסיסה בשוויץ; מיקום מצוין מבחינת פרטיות. זהו VPN נטול הגנה שעבר ביקורת מלאה של צד ג ‘על התשתית שלו. המשמעות היא שתוכלו לסמוך באופן מלא על הטענות שהיא מגישה בנוגע לאבטחה ופרטיות של הפלטפורמה והתשתית שלה.

עם VyprVPN, אתה מקבל אפליקציות לכל הפלטפורמות והשרתים המהירים ביותר מ -70 מדינות, אידיאליות לסטרימינג וביטול חסימה של התוכן מבוסס ומחוצה לו. האפליקציות שלה כוללות תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג, הגנה מפני דליפות DNS, ערפול והצפנת OpenVPN חזקות, בדיוק מה שאתה צריך כדי לבטל בבטחה ולעקוף מגבלות גיאוגרפיות שהשירותים מציבים. בינלאומי כמו Netflix US, hulu, iPlayer.

VyprVPN הוא אמין ורב תכליתי כאחד, ומספק שירות לקוחות מצוין בצ’אט חי אם כל דבר ישתבש. אתה יכול להשוות אותו ל- VPNs האחרים שלנו לישראל באמצעות 30 שנות ההחזר הכספי שלה. עם זאת, זכור שזה לא מהיר כמו ההמלצות האחרות שלנו.

מדוע הם VPNs הטובים ביותר לישראל?

ישנם עשרות VPNs בשוק, ולא כולם נוצרו זהים. לחלקם שרתים איטיים אשר לא יאפשרו שידור ללא חציצה. לאחרים יש מדיניות פרטיות גרועה המאפשרת להם לקצור את הנתונים שלך. ואחרים הטמיעו קידוד VPN בצורה לא טובה או אפליקציות לא אמינות שלא יספקו את האבטחה שאתם משלמים עליה.

בחרנו את ספקי ה- VPN האמינים ביותר עם התכונות הטובות ביותר עבור אנשים שנמצאים בישראל. כל ה- VPN שעליו המלצנו נהדרים, ותוכלו להשתמש בקלות בסיכומים המפורטים שלנו בכדי לבחור את השירות הטוב ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלכם.

כשבוחרים את ה- VPN הטוב ביותר לישראל, בחרנו שירותים עם הקריטריונים הבאים בכדי להבטיח שתפיקו את המרב מ- VPN.

איך עובד VPN בישראל?

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא שירות מקוון שנועד להבטיח את פרטיותם הדיגיטלית של המשתמשים בו. תוכנת VPN עובדת על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך. הדבר מבטיח כי ספק שירותי האינטרנט, הממשל, מנהלי הרשת המקומיים (כגון מקומות עבודה, בתי ספר או בעלי בתים), ונקודות החמות של Wi-Fi לא יוכלו לעמוד בקצב של מה שאתה עושה באינטרנט. . זה נותן לך את הפרטיות הדיגיטלית שאתה צריך כדי להשתמש באינטרנט בשקט נפשי.

כשאתה מתחבר לשרת VPN, אתה מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך מאתרי האינטרנט והשירותים המקוונים שבהם אתה מבקר. זה נמנע משכבה נוספת של מעקב, אך פירושו גם שאפשר להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת. על ידי חיבור לשרת VPN בארה”ב, למשל, אתה יכול לגשת לערוצי טלוויזיה בארה”ב, Netflix האמריקנית וכל שירות אמריקני נעול אחר שמעניין אותך. הדבר נכון גם אם אתה מתחבר למדינות אחרות.

VPN לישראל הוא פשוט שירות VPN שיש לו את התכונות הדרושות לכם בכדי להשתמש באינטרנט באופן פרטי בישראל. יש בשוק מאות VPN-אוריינטציה צרכניות, והרוב המכריע הוא הונאות. במאמר זה, אנו עוזרים לכם לבחור שירות אמין על ידי זיהוי ה- VPNs הטובים ביותר לתפקיד.

ההמלצות שלנו כוללות שרתים בישראל, כך שתוכלו לקבל פרטיות כשאתם מחוברים לשירותים מקומיים, ולאפשר לכם להשתמש בשירותים ישראלים מוגבלים גיאוגרפיים כמו בנקאות באינטרנט או שידור טלוויזיה ישראלית כאשר אתה מחוץ למדינה בחופשה או בנסיעת עסקים. .

כיצד להשתמש ב- VPN לישראל?

קבלת מנוי VPN ולהגדרתו קל מאוד לכל אחד מהספקים שהמלצנו עליהם. הסיבה לכך היא שלכולם יישומים מותאמים אישית שתוכלו להוריד למכשירים שלכם. כדי לעזור לך, הסברנו את כל התהליך שלהלן:

  1. בחר VPN ממדריך זה ולחץ על הקישור לאתר שלו.
  2. הירשם ל- VPN והגדר את חשבונך באמצעות סיסמה.
  3. הורד את תוכנת ה- VPN למכשיר שלך.
  4. התקן את תוכנת ה- VPN והיכנס באמצעות האישורים שלך.
  5. הפעל את מתג ההריגה של VPN או כל אחת מתכונות הפרטיות האחרות שאתה רוצה.
  6. בחר מיקום שרת VPN ולחץ על “התחבר”.

ברגע שנוצר חיבור ה- VPN, הנתונים שלך מוצפנים וההרגלים המקוונים שלך יהיו פרטיים לחלוטין.

מדוע אני זקוק ל- VPN בישראל?

ישראל נחשבת למקום טוב לפרטיות מקוונת ולנטרליות נטו. בישראל, הממשלה אסרה על כל שימוש בבדיקת מנות עמוקה ללא צו בית משפט. זה מונע מספקי שירותי האינטרנט לסרוק את התנועה כדי להבדיל בין משתמשי VPN או לגלות טורנטים, למשל. ספקי שירותי האינטרנט אינם חוקיים לעסוק בעיצוב תנועה (הגבלת רוחב הפס). זה הופך את ישראל למקום טוב עבור אנשים להשתמש באינטרנט.

למרות זאת, יש לציין שישראל היא מדינה עם קהילה צבאית ומודיעינית מתקדמת במיוחד. זה עושה את זה ככל הנראה (כמו שקורה בכל המדינות העשירות במערב) ישנה מידה מסוימת של מעקב ממשלתי סמוי.

בנוסף, כל מי שמשתמש באינטרנט חייב לקבל כי ניתן לעקוב אחר התנועה שלו בזמן שהיא עוברת דרך שרתי השער של ספק שירותי האינטרנט שלהם. ונכון שממשלת ישראל עוסקת ברמה מסוימת של צנזורה מקוונת, שעבורה VPN הוא הפיתרון האמיתי היחיד.

אם ברצונך ליהנות מגישה לאינטרנט ללא הגבלה ללא אפשרות שממשל, ספק שירותי אינטרנט ואתרים יעקבו אחרך, אנו ממליצים להשיג VPN.

מי צריך VPN בישראל?

זה סובייקטיבי לחלוטין, אבל אנו מאמינים שכל אחד צריך להשתמש ב- VPN למטרות פרטיות.

ממשלות ברחבי העולם ידועות לשמצה בריגול אחר אזרחיהן, ויש סיכוי טוב שממשלת ישראל תעסוק במעקב כלשהו. אם ברצונך להשתמש באינטרנט מבלי לספק את כל היסטוריית האינטרנט שלך על ידי ספק שירותי האינטרנט והממשל שלך, אין אפשרות אחרת אלא להשתמש ב- VPN מאובטח ואמין.

נכון גם שממשלת ישראל פעילה באופן קיצוני בכל הקשור להגבלת תוכן מקוון שהוא נראה לא מוסרי או ביקורתי כלפי מדינת ישראל. צנזורה מסוג זה יכולה להיות מתסכלת במיוחד ועם VPN אתה יכול בקלות לעקוף את הבלוקים הללו כדי להציג כל תוכן מקוון שהושבע במכוון בישראל.

לחלופין, אם תרצה לעקוף מגבלות מקומיות או מגבלות גיאוגרפיות בינלאומיות, תצטרך להשתמש ב- VPN כדי להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת. באמצעות VPN אתה יכול לבטל את החסימה של כמויות עצומות של תוכן, כמפורט בסעיף שלהלן.

איזה סוג תוכן נחסם בישראל?

ממשלת ישראל מכריחה ספקיות אינטרנט להגביל סוגים מסוימים של תוכן מקוון. זה עושה זאת כדי להבטיח שאנשים לא יחשפו לתכנים לא מוסריים או מסוכנים שהם מתנגדים להם מבחינה מוסרית ותרבותית. זה כולל תכנים פורנוגרפיים הנחשבים כבלתי חוקיים, משחקים מקוונים מסוכנים, אתרים המקדמים מכירת סמים קשים או קנבינואידים בלתי חוקיים וכל תוכן המקדם טרור וקבוצות טרור.

כל תוכן או מדיה שנחשבים כאיום לביטחון הלאומי, או שנחשבים מגונים או אנטישמיים נחסמים אף הם. זה כולל הסרת כל פוסט במדיה חברתית שנחשב שנאה או מסית.

VPN הוא הדרך היחידה של אזרחים לעקוף מגבלות אלה, לגשת לתוכן שנחסם על ידי צנזורים ממשלתיים.

מה אוכל לבטל את החסימה של VPN בישראל?

על ידי שימוש ב- VPN כדי להעמיד פנים שהוא במדינה אחרת, אתה יכול לגשת לשירותים מוגבלים. להלן כללנו רשימה של סוגי השירותים אליהם תוכלו לגשת באמצעות VPN.

האם אני זקוק ל- VPN לצורך סיקור בישראל?

ישראל בדרך כלל נחשבת למקום טוב להוריד טורנטים כי ספקי שירותי האינטרנט והממשלה לא עוקבים אחר סופות טרור. למעשה, בשנת 2013 היו אפילו דיבורים קצרים על כך שהממשלה הופכת את השטפים לחוקיים לחלוטין (אך זה מעולם לא קרה).

למרות זאת, יש לציין כי פירטיות נגד זכויות יוצרים עדיין אינה חוקית בישראל. מסיבה זו, כדאי להסתיר את השטף שלך מהספק שלך באמצעות VPN. זה יבטיח שהסיבוב שלך יהיה פרטי לחלוטין כעת ובעתיד (כל עוד אתה משתמש בספק VPN ללא יומנים).

בנוסף, ספקיות האינטרנט הישראליות נאלצו לחסום כמה אתרי סיקור בעבר. לדוגמא, HttpShare.com הוזמן להגביל על ידי ספקי שירותי האינטרנט בשנת 2008. אם ברצונך לגשת לאתר סיקור זמין (כעת או פוטנציאל בעתיד), VPN יספק לך גישה בקלות.

באילו ערוצי טלוויזיה ישראליים אוכל לצפות באמצעות VPN?

כפי שקורה במקומות אחרים בעולם, ערוצי הטלוויזיה בישראל מוגבלים גיאוגרפית כדי להבטיח שהם זמינים רק מקומית. אם אתה ישראלי שמתגורר מחוץ לישראל או בחופשה, אולי תרצה לצפות בזרמי הטלוויזיה האלה. עם VPN אתה יכול! להלן כללנו רשימה של ערוצי טלוויזיה שתוכלו לבטל את החסימה באמצעות VPN לישראל.

ואל תשכח ש- VPN יאפשר לך גם לגשת לבישול המקוון הישראלי שלך כשאתה מחוץ למדינה. כתוצאה מכך, לא תהיה לך בעיה להתחבר לחשבון לאומי, בנק הפועלים או מזרחי-טפחות מכל מקום בעולם.

האם אוכל להשיג VPN בחינם לישראל?

למרות שישנם כמה שירותי VPN בחינם הזמינים בשוק, חשוב מאוד להיזהר בבחירת שירות חינמי לשימוש. לשירותים בחינם יש לעיתים קרובות מדיניות פרטיות המאפשרת להם לקצור את נתוני הגלישה באינטרנט של המשתמשים שלהם ולמכור אותם לצדדים שלישיים. זה ההפך הגמור ממה ש- VPN צריך לעשות.

מחקרים מצאו גם כי שירותי חינמיות משקרים לגבי ההצפנה שהם מספקים, סובלים מדליפות העלולות להרוס את פרטיותך ואף להכיל תוכנות ריגול או תוכנות פרסום. יש להימנע מ- VPNs מכיוון שהם יאיימו על פרטיותך המקוונת.

החדשות הטובות הן שיש 10 VPNs הטובים ביותר עבור פופקורן זמן [מהדורת אוגוסט 2020] VPNs בחינם שהם בטוחים לשימוש. השירותים המומלצים שלנו מציעים תוכנית בחינם בסיסית ומוגבלת מאוד, כדי להראות לצרכנים פוטנציאליים מה יכול ה- VPN המלא של פרמיום לעשות. שירותים חינמיים מהימנים אלה יאפשרו לך להשתמש ב- VPN, אך הם מגיעים עם מגבלות כגון:

  • מגבלות נתונים חודשיות
  • מגבלות רוחב פס
  • פחות שרתים לבחירה
  • פחות תכונות אבטחה

עם זאת, אם ברצונך להשתמש באופן קבוע ב- VPN ובחופש והפרטיות שהוא מציע, אנו ממליצים על מנוי VPN מלא. אנו יכולים להמליץ ​​לך על VPN לא יקר, אך הקילומטרומטר שלך עשוי להשתנות עמם מההמלצות שלנו. אין באמת מה להשוות בין VPN חינמי לשירות מלא ומוגבל, ולכן אנו מעודדים את כולם לנסות את ה- VPN הטובים ביותר עבור ישראל באמצעות ערבויות הכסף שלהם.

Leave a Reply